آوازچت

برای ورود به پرآوازه ترین چت روم روی عکس زیر کلیک کنید . آوازچت در حال افزایش کاربران خود است.

[آواز چت

آوازچیست؟

آواز یا نغمه اصطلاحی است در موسیقی سنتی ایرانی که برای توصیف مجموعه‌ای از گوشه‌ها به کار می‌رود که

معمولاً در کنار هم و مستقل از یک دستگاه اجرا می‌شوند. لفظ «آواز» دست کم در دو معنای دیگر نیز به کار می‌رود

که یکی فرم موسیقی آواز است و دیگری شکل خاصی از فرم آواز که متر مشخصی ندارد؛ موضوع این مقاله

هیچ کدام از این دو نیست بلکه مفهوم خاص «آواز» در موسیقی ایرانی (به عنوان جزئی از طبقه‌بندی ردیف موسیقی ایرانی) است.

این ابهام در معنای لفظ آواز، خود موضوع نقد منتقدان بوده‌است.

ادامه مطلب

آوازچت

شما می توانید در آوازچت موسیقی های مورد علاقه خود را به اشتراک گذاشته و نیز اگر خو نیز هنرمند هستید و در حوزه شعر و ترانه سبکی دارید میتوانید با ما در میان گذاشته و ان را در سایت تاناکورا منتشر کنید .

سبک های آواز

• سبک پاپ
  • سبک کلاسیک
  • سبک ایرانی
  • سبک های تلفیقی

ادامه مطلب در سایت

6 تمرین آواز

تکنیک خمیازه کشیدن

همانطور که از نام این تکنیک پیداست، از بالاترین محدوده صدای خود – مثل خمیازه کشیدن –  آغاز می‌کنید

و نهایتا به پایین‌ترین حالت آن می‌رسید. تا حد امکان این فرآیند را به آرامی و با حوصله انجام دهید خصوصا

در قسمت‌هایی که محدوده‌های صدایی را باهم ترکیب می‌کنید؛ چرا که در این نقاط بیشترین لرزش صدا اتفاق می‌افتد.

به وجود آمدن این لرزش‌ها در صدای شما هنگام خوانندگی نشان دهنده این موضوع است

که بدون خواندن از روی بعضی از گام‌ها عبور می‌کنید.

ادامه مطلب در سایت

آوازچت

بزرگترین سایت چت فارسی زبانان شما را برای یک دورهمی بزرگ دعوت می کند .

عصر جدیدی در راه است . وقت خود را ارزشمند می کنید.

داستانهای دخترک آواز خوان

یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچ کس نبود

دختری بود که با پدر و مادرش برای تفریح به جنگل رفته بودن پس از کلی بازی و تفریح دخترک پروانه خیلی خوشگلی را می بیند که دور سر او پرواز میکند.
دخترک دلش می خواست که این پروانه را بگیرد و با خودش به خانه ببرد .
به همین دلیل دخترک پروانه را به قصد گرفتتن دنبال کرد .
دخترک خیلی خوشحال بود چرا که خودش را در گرفتن پروانه موفق می دید . همینجور که پروانه را دنبال می کرد و می خندید پروانه او را از پدر و مادر دور تر و دورتر می کرد .
دخترک پس از ساعتی که پروانه را دنبال کرد و خسته شد تصمیم گرفت استراحتی کند. در حال استراحت متوجه شد که از پدر و مادرش خبری نیست . بسیار ترسید و شروع به گریه کردن نمود .

ادامه مطلب

آوازچت

بزرگترین سایت چت فارسی خدمتگزار کاربران گرامی می باشد . خوشحال میشویم ما را در این راه بزرگ حمایت کنید .

تحولی عظیم در راه است.

شعر

كاش از اول میدونستم تو مال دیگرونی … كاش از اول میفهمیدم تو با من نمیمونی

كاش از اول میدونستم تو سهم من نمیشی … كاش میفهمیدم كه تو از عشق من گریزونی

از فكرو قلبم تو نمیری كه به همین زودی … تو اون فرشته ی پاكی كه من فكر میكردم نبودی

میدونم هر جا كه هستی با هر كسی نشستی … به راحتی فراموشم میكنی تو به زودی

این همه عاشق بودم تو نفهمیدی … با تو صادق بودم تو نفهمیدی

من كه عاشق بودم تو نفهمیدی … با تو صادق بودم تو نفهمیدی

كاش از اول میفهمیدم تو مغروری … كاش میدونستم از دنیای من دوری

كاش آروم آروم از قلب من میرفتی … كه دروغای شیرینی به من میگفتی

این همه عاشق بودم …

مطلب از سایت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پارک سانگ ملکی باران پاییزی کربلایی رضا ملایی رشته مترجمی Eric سایت اقدام پژوهی Shawn شرح مظهرایستادگی