سون چت

سون چت: خوش ترین لحظات تقدیم تو باد . یه کلیک کن تا به سمت ما هدایت بشی.

سون چت

اشعار

هفت شهر عشق.

گوهر از سنگ است ، ما درّ گرانش كرده ايم

او چنين بوده ست اوّل ، ما چنانش كرده ايم

لعل زيباي بدخشان پاره سنگي بيش نيست

ما ز غفلت زينت تاج شهانش كرده ايم

فاش تر گويم: عروس چرخ جز يك ذرّه نيست

ما بلند آوازه ، خورشيد جهانش كرده ايم

سقف زيباي فلك را در شب يلداي تار

ما ز نور ديدگان ، اختر نشانش كرده ايم

من نمي نالم ز جور آسمان ، زيرا كه ما

اين كلاه تنگ را ، خود ، آسمانش كرده ايم

هيچ موجودي نبودي تا نشان از ما نبود

هر چه را باشد نشاني ، ما نشانش كرده ايم

اي كه گفتي: هست يغما را ريا سر تا به پا

نيست سر تا پا ريا ، ما امتحانش كرده ايم

ادامه مطلب

کتاب

خب میخوام با توجه به موضوع هفت (سون) چندین کتاب بهتون معرفی کنم . چطوره؟ اونایی که اهل مطالعه هستند بخونن.

کتاب هفت

دست خودم نبود. وزوز می­کردم. روی یک کُپه عُق که پخش خیابون بود، چرخ می­زدم و وزوز می­کردم. خیلی‌ها باید هفتا هفت سال از عمرشون بگذره تا بفهمن بازی هفت‌سنگ هفت‌تا سنگ داره، هفت روز باید بشماری تا بهترین روز هفته یعنی پنجشنبه که فرداش تعطیله بیاد، فوتبال هفت-هیچ باخته آبرو ریزیه، آفرینش تو هفت روز اتفاق افتاده، فقط با هفت­تیر می­شه آدم کشت و آسمون هم هفت تا سقف داره؛ ولی من خیلی زودتر از اینا بهش رسیدم. بعدش بود که!

لینک کتاب

فیلمنامه فیلم هفت (Se7en)

فیلم "هفت" اثر ماندگار دیوید فینچر، و به نویسندگی اندرو کوین واکر بی‌شک در زمره برترین درام‌های روانشناسانه و جنایی سینماست. فیلم نئونوآری که همه عناصرش خوش درخشیده‌اند:‌

از بازی‌های مرگان فریمن و برت پیت گرفته تا فیلم‌برداری پرکنراست داریوش خنجی و تا موسیق متن رعب‌آور هاوارد شور و در نهایت کارگردانی هوشمندانه فینچر و مهم‌تر از همه فیلمنامه منسجم واکر.

فیلمنامه‌ای که واکر نوشته و شما در این کتاب ملاحظه می‌کنید. سرشار است از لحظات میخکوب کننده، شخصیت پردازی‌های عمیق و دیالوگ‌های ماندگار که در مجموع پیرنگ کلاسیک، یکپارچه و مشخصی به فیلم داده است.

و هفت قطعاً فیلمی‌ست که بدون فیلمنامه بی‌نظیرش، به جایگاه امروزی خود در سینما نمی‌رسید.

لینک

هفت کتاب، هفت نویسنده، هفت گناه کبیره

اسم هفت گناه کبیره که می‌آید برای من تداعی کننده فیلم SE7EN ساخته دیوید فینچر، با بازی درخشان مورگان فریمن، برد پیت و کوین اسپیسی است.

لینک

دانلود کتاب هفت رویا

لینک

هفت اسب هفت رنگ

کتاب «هفت اسب هفت رنگ» را می‌توان در زمره‌ی آثار فاخر به‌شمار آورد. کتابی با یک متن خیال‌انگیز و تصویرهایی زیبا و اثرگذار که یادآور کتاب‌های ادبیات کهن ایرانی است. داستان در خیال دخترکی روی می‌دهد که پاهایش از حرکت کردن ناتوان است.

ادامه مطلب

موسیقی

و اینک برای علاقه مندان به موسیقی موسیقی هم برای شما با موضوع سون گذاشتیم.

دانلود آلبوم موسیقی فیلم Seven اثری از Howard Shore

موسیقی متن فیلم Seven – هفت اثری از Howard Shore، با دو کیفیت ۳۲۰ – ۱۲۸ و ۱۶ قطعه در سال ۱۹۹۵ منتشر شد. هفت که گاهی به صورت Se7en نیز نوشته می‌شود

ادامه مطلب

آلبوم Seven موسیقی ارکسترال باشکوه و شورانگیز از Thomas Bergersen

ادامه مطلب

وقتو بی وقت دانلود آهنگ جدید گروه سون

دانلود آهنگ جدید گروه سون به نام وقتو بی وقت با کیفیت بالا
Download New Music By 7 Band Called Vaghto B Vaght
با دو کیفیت 320 ، 128 و لینک مستقیم از نیک موزیک
پخش آنلاین + لینک پرسرعت آهنگ وقتو بی وقت

لینک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کد تخفیف رایگان سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه مقاله siemens micro master sinamics تعمیر تعمیرات تخصصی اینورتر و درایو زیمنس سینامیکس میکرومستر کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی بازرگان انجمن علمی-ادبی سیّدجلال آل احمد Karen travel closed